Települések

Asztalitenisz verseny eredmények
Általános
2011. 01. 31.
A Homokszentgyörgyön megrendezett kistérségi asztalitenisz verseny eredményei. cheap replica watches

A Homokszentgyörgyön rendezett kistérségi asztalitenisz versenyen tizenkilencen álltak asztalhoz. Az „Egészséget a Barcsi Kistérségben” című (TÁMOP-6.1.2/LHH-09/1 számú) pályázat keretében rendezett versenyen a helyiek mellett Lakócsáról, Darányból és Barcsról is érkeztek versenyzők, főleg az idősebb korosztály képviseltette magát. A homokszentgyörgyi háziorvos –Ján Szilárd- omega replica watches is ütőt fogott egy kis mozgás érdekében. A gyermekeknél Nagy Krisztián győzött Pintér Sándor előtt. A felnőttek mezőnyében a szintén homokszentgyörgyi Tóth Barna veretlenül lett első. Strublics József és Strublics Roland végzett érmes helyen. A szenior korcsoportban a nyolc versenyző körmérkőzésen döntötte el a helyezéseket. A lakócsai Kecskés Gyula nem talált legyőzőre, Kappant Béla (Darány) hat győzelemmel került a második helyre, a homokszentgyörgyi háziorvos, Ján Szilárd bronzéremig jutott.

A női versenyt Pandúr Mária (Barcs) nyerte Mernye Szilvia (Homokszentgyörgy)

A felnőtt és szenior korosztály 1-2. helyezettje játszott az abszolút győzelemért. Az idősebb korosztály kitett magáért, mert a szenior Kecskés Gyula és Kappant Béla végzett az első két Tóth Barna és Strublics József két helyi versenyző lett az abszolút 3-4. helyezett.omega swiss replica watches

Rolex Replica

Barcsi Kistérség Asztalitenisz verseny végeredménye:

Gyermek: 1. Nagy Krisztián(Homokszentgyörgy), 2.Pintér Sándor (Homokszentgyörgy);

Felnőttek: 1. Tóth Barna (Homokszentgyörgy), 2.Strublics József (Homokszentgyörgy), 3. Strublics Roland(Homokszentgyörgy), 4.Benkó József (Homokszentgyörgy), 5. Makovényi Attila (Homokszentgyörgy), 6. Teller Attila (Homokszentgyörgy);

Szenior: 1. Kecskés Gyula (Lakócsa), 2. Kappant Béla (Darány), 3.Ján Szilárd (Homokszentgyörgy), 4.Schán János(Homokszentgyörgy), 5. Borbély István (Homokszentgyörgy), 6. Siszler István (Barcs), 7. Molnár László (Barcs). Nők: 1. Pandur Mária (Barcs);

Abszolút verseny: 1. Kecskés Gyula (Lakócsa), 2. Kappan Béla (Darány), 3. Tóth Barna (Homokszentgyörgy), 4. Strublics József (Homokszentgyörgy).

A verseny legidősebb – Molnár Lászlót (Barcs-1939) külön köszöntötték.

A kistérségen belül Potonyban lesz legközelebb asztalitenisz verseny február 5-én.